Prosinec 2015

Slavná ČSFD a moje mladé nervy

29. prosince 2015 v 0:16 | K. |  Kudy Kam
Dnes, tedy v pondělí 28/12/2015 jsem zavítala v doprovodu mého šéfa po dlouhé době (dobře, tak po měsící od premiéry Hunger games: síla vzdoru) do kina na snímek Zbrusu nový zákon. Nebudu vám tady smolit o čem to je. Každopádně…
Řekla jsem si, mrknu se na ČSFD.CZ (česko-slovenská filmová databáze) na hodnocení, a ej! Film měl 79%. To není špatný. Takovej průměr. Tak to asi nebude tak špatný (na to že je to francouzský! )
Během cesty jsme se ale pobavili o mém favoritovi, čímž je sága Hunger games. Proto mě i napadlo rovnou zabruslit na již zmíněnou stránku a s očekáváním vysokého hodnocení jsem zůstala v oněmnění, to další nevím jestli byl úžas nebo náběh pláče.
66%
66%!!!!!!!! To nemyslíte vážně! 66% dostane stánek s párky v rohlíku u vás na rohu na sídlišti, hodnocení zaměstnance roku v Kauflandu, nejoblíbenější nápoj v Mcdonald's. Ale tohle mě vytočilo do ruda. Návštěvníci a akrivní členové ČSFD mají obrovské štěstí že nemám povoleno přidávat komentáře k hodnocení filmů, jinak by jim má rozsáhlá slovní zásoba zaplnila všechny kyber řádky, a to by asi nebyli majtelé stránky moc šťastní. Věřte mi, už se mi takhle podařilo zničit jednu veterinární kliniku.
Hodnocení mě tedy velice rozpoltilo, ale dala jsem jim druhou šanci. Řekla jsem si, že kouknu na hodnocení 2 dílu, tedy Vražedné pomsty. 74%. Zabolelo mě u srdce. Úžasný Nejlepší snímek z celé ságy a má něco málo přes 70%. Slzy se mi začali drát do oči, ale vztek byl větší.
Síla vzdoru 61%!!!!!!!
2. část 68%.
Vy neznabozi! Bezmozci! Chudý a velmi chorý jedinci bez vkusu pro dobrý film! Bačové moderní doby! Vy rýžojedi co se akorát umíte v kině rvát 5ti litrem popcornu (kterej je mimochodem až moc podle mého názoru) za 130,- Kč až peněženka zapláče a sotva se prorvete uličkou! Ná vás je škoda tak pěkných slov.
Ale chápu. Když né ve skutečnosti, kde jinde si vylít své srdce a uvolnit svůj orgasmus kreativity, kde jinde než na internetu! Stejně jako teď já. Ale dost bolo vykřičníků, dneska se musí šetřit se vším. Není to jen proto, že je to jeden s mých nejoblíbenějších filmů, přestože jsem četla knížku a dokážu uznat jak některé scény režisér pokonil a dost překroutil, pořád je mi líto toho nízkého hodnocení. Jsem milosrdný člověk, dokud mě nenaserete.

K.